Doučovanie angličtiny v Bratislave

Marián Kohn, lektor angličtinyVolám sa Marián Kohn a ako lektor anglického jazyka pracujem vo vlastnej jazykovej škole. Mám viac ako sedemročnú prax v doučovaní a individuálnej výučbe tohto krásneho a v dnešnej dobe veľmi užitočného jazyka. Anglický jazyk dnes jednoznačne dominuje ako medzinárodný dorozumievací jazyk tzv. “lingua franca”, ktorým sa bez problémov dohovoríte po celom svete.

Doterajšie skúsenosti a prax

január 2014 – doteraz
Vlastná živnosť
lektor angličtiny (individuálne a skupinové kurzy angličtiny rôznych typov v domácnostiach, firmách a cez internet, všetky jazykové úrovne)
marec 2013 – september 2015
Jazyková škola ELFI
lektor angličtiny (individuálne konverzačné hodiny cez program Skype, všetky jazykové úrovne)
október – december 2012
Akadémia vzdelávania (pobočka Žilina)
lektor angličtiny (individuálne konverzačné hodiny vo firme – Váhostav SK, a.s., úroveň pokročilý)
apríl 2012-doteraz
Andreus, s.r.o. – jazykové kurzy, preklady a tlmočenie
lektor angličtiny (individuálne hodiny vo firmách: Dell, Johnson Controls – úroveň mierne pokročilý až pokročilý)
Október 2011 – apríl 2012
Ing. Ivo Šiller, Epigon – jazyková výučba a preklady
lektor angličtiny (skupinové kurzy, úroveň začiatočník a mierne pokročilý)
júl 2006 – október 2011
Mgr. Ľuba Lučanská – preklady a korektúry
asistent

Prečo si vybrať práve mňa

Doučovanie žiakov

Ponúkam Vám kvalitné doučovanie s individuálnym prístupom. Trpezlivo Vášmu dieťaťu vysvetlím gramatiku a všetky jazykové javy s ním precvičím. Hodinu sa vždy snažím prispôsobiť individuálnym potrebám žiaka s dôrazom na prebratie, preopakovanie a dovysvetlenie látky, ktorú preberá žiak v škole. Referencie poskytnem na požiadanie e-mailom.

Príprava na maturitu

Pomôžem Ti pripraviť sa na skúšku dospelosti z angličtiny! Preberieme spolu všetky maturitné témy, preopakujeme a upevníme si naučené učivo. Už nebudeš musieť mať strach a stresy, ale sebavedomo a bez problémov prejdeš touto významnou métou Tvojho života.

Príprava na pohovor v angličtine

Mám bohaté skúsenosti s prípravou na pracovný pohovor v angličtine. Pomôžem Vám preložiť si Váš životopis a motivačný list do anglického jazyka. Prejdeme si spolu všetky bežné aj menej bežné otázky, ktoré sa na pohovoroch kladú uchádzačom o zamestnanie. Nasimulujeme si pracovný pohovor so zreteľom na Vaše pracovné zameranie a profesiu. Na pracovný pohovor budete pripravený a pôjdete naň sebavedomo a bez obáv.

Preklady

Ponúkam Vám kvalitné, rýchle a lacné preklady všeobecných ako aj odborných textov (napríklad: abstraktov záverečných prác) z a do anglického jazyka.

Kontakt