Vzdelávacia agentúra Detty Rožňava

Poslať stránku známemu/známej

Vzdelávacia agentúra Detty ponúka kurzy anglického jazyka pre dospelých a mládež formou prezenčného alebo online štúdia. Študentov pripravujeme aj na úspešné zvládnutie súťaží, olympiád, prijímacích a maturitných skúšok.

Prečo študovať u nás?

 • Prezradíme vám techniky, ako sa efektívne a rýchlo naučiť nový cudzí jazyk,
 • Pomôžeme vám zvládnuť a pochopiť gramatiku cudzieho jazyka,
 • Naučíme vás komunikovať v cudzom jazyku.

Výučba prebieha z renomovaných knižiek, ktoré vám obohatia slovnú zásobu i gramatiku zároveň. Na hodinách získate bonusové materiály ku gramatike a slovnej zásobe angličtiny.

Kurz pre dospelých: 

Štandardný kurz – Úspešný šesťdielny kurz je zameraný predovšetkým na rozvoj komunikácie. Prehľadné dvojstránkové lekcie sa zaoberajú aktuálnymi témami založenými na komunikatívnom prístupe a dávajú nový pohľad na počúvanie a čítanie.

Kurz business angličtiny – ponúka profesionálnym obchodníkom, ako aj študentom stredných či vysokých škôl viac komunikačnej a jazykovej praxe ako kedykoľvek predtým. Tento šesťdielny kurz pomáha študentom rozvíjať príslušné komunikačné schopnosti, ktoré môžu okamžite využiť na pracovisku v reálnych situáciách.

Kurz pre mládež:

Kurz pre mládež prichádza v 6 úrovniach, obsahuje špeciálne úlohy na rozvíjanie kognitívnych zručností, jazykových zručností a kritického myslenia.

Kurz ďalej vytvára pozitívne a motivujúce vzdelávacie prostredie:
– Poskytuje obsah, ktorý je relevantný, informatívny a vzdelávací. Umožňuje študentom uvažovať o kľúčových otázkach a prehodnocovať svoje odpovede pri rozvíjaní konverzácie.

-Podnecuje predstavivosť študentov prostredníctvom otázok, ktoré žiakov motivujú k zamysleniu a inšpirujú ich, aby kriticky premýšľali o svete okolo seba.

Pre viac informácií, prosím, navštívte našu webovú stránku: https://www.vzdelavacia-agentura-detty.sk/

Nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete sa naučiť po anglicky?
Máte otázku? Napíšte nám


  Photography by PosoniumAster. Zverejnené na základe licencie Creative Commons.

  Poslať stránku známemu/známej

  Katalóg jazykových škôl a kurzov podľa krajov, okresov a miest

  Vyberte si vaše mesto, okres alebo kraj