Aké sú možnosti výmeny odkazov s webom Doučovanie.info

Napísal: Marián Kohn (prevádzkovateľ a admin webu Doučovanie.info).

Ako to vidíme my

Aké sú možnosti výmeny odkazov s webom Doučovanie.info - ilustračné fotoViem, že tento článok nesúvisí so zameraním webu, ale pokladal som za dôležité, aby sme zverejnili náš postoj k danej téme a nemuseli ho vypisovať do mailu každému, kto má záujem, aby sme odkazovali práve na jeho web. Od založenia projektu sme dostali viacero ponúk, resp. dopytov na výmenu odkazov (umiestnenie zvýrazneného textu, ktorý po kliknutí smeruje na iný web). Od začiatku bola naša filozofia iná ako je to u konkurencie. Neraz sa stáva, že na seba odkazujú weby, ktoré spolu vôbec nesúvisia, obsahovo, a ani tematicky. Dokonca si zakladajú samostatné podsekcie alebo podstránky, ktoré nazvú „Partneri“ alebo jednoducho „Odkazy/Linky“. Problém je v tom, že používateľovi a návštevníkovi takéto odkazy nič neprinášajú a ich jediným cieľom je manipulovať pozície daných webov vo výsledkoch vyhľadávania, napríklad v Google.

Ak vás problematika zaujíma viac a do hĺbky, odporúčam vám články odborníkov Andreja Salnera a Mira Veselého.

Na aké výmeny odkazov sme teda ochotní pristúpiť

  1. Každý, kto prispeje na web Doučovanie.info vlastným článkom či ťahákom má právo z nich odkazovať IBA na svoj vlastný web a/alebo blog, NIE VŠAK na weby tretích strán. Tomu sa odborne hovorí aj guestblogging (hosťovské blogovanie). Takýto autor môže(, ale nemusí) spätne odkazovať na tento web.
  2. Sme ochotní vymeniť si odkazy s webom, ktorý nie je priamou konkurenciou prevádzkovateľa tohto webu a odkazuje sa VÝHRADNE zo súvisiaceho článku na súvisiaci článok. Žiadne sekcie „Partneri“ alebo „Odkazy“ sa nechystáme zakladať.

Ďakujeme, že máte pre nás pochopenie, a že budete na tieto naše podmienky pamätať pri každej snahe o „výmenu odkazov“.

Ak máte záujem s nami spolupracovať, kontaktujte nás!

Marián Kohn sa výučbe anglického jazyka venuje už skoro osem rokov. Za ten čas mu kurzmi prešli desiatky spokojných klientov. Zaraďte sa medzi nich aj vy a využite konverzácie v angličtine, súkromné hodiny angličtiny v Bratislaveprípravu na pohovor v angličtineprípravu na maturitu z angličtiny, doučovanie angličtiny v Bratislave a kurzy angličtiny vo firmách.

Podobné články na blogu Doučovanie.info

Image “Darts” by thanunkorn / www.FreeDigitalPhotos.net

Pridaj komentár