O nás

Tento web založili a prevádzkujú nadšenci a dobrovoľníci, ktorí sa profesionálne venujú výučbe a doučovaniu jazykov a iných predmetov. Tieto stránky sú určené všetkým, ktorí hľadajú či ponúkajú doučovanie, ale aj tipy a rady ako sa samovzdelávať a napredovať v znalostiach. Hoci dnes existuje veľa internetových stránok s podobným zameraním, chýbal tu web, kde by na jednom mieste boli profily doučovateľov, odborné blogy a užitočné študijné materiály a učebné pomôcky (ťaháky) pre žiakov, aj učiteľov.

Autori projektu

Marián Kohn (prevádzkovateľ a admin)

Marián Kohn (osobná fotografia)Marián už viac ako šesť rokov pracuje ako lektor anglického jazyka v Bratislave a cez internet. Už dávnejšie sa venuje tvorbe webstránok, a práve v jeho hlave sa zrodil projekt Doučovanie.info. Marián momentálne rozbieha svoj nový videoblog a podcast Angličtinakukáve.sk a vo svojom voľnom čase bloguje o podnikaní a internete.

Kontakt: info@doucovanie.info

Nikola Naništová (redaktorka)

Nikola Naništová (osobná fotografia)Nikola študovala učiteľstvo histórie a slovenského jazyka a literatúry. Už štyri roky poskytuje doučovanie slovenčiny a literatúry. Do projektu prispievala (v roku 2013 a 2014) ťahákmi zo slovenčiny a literatúry, radami, tipmi na vylepšenie a jazykovou úpravou textov. Veľmi ju fascinuje aj svet webových technológií, preto s radosťou privítala možnosť zapojiť sa do projektu a podieľať sa na tvorbe webu Doučovanie.info. Posledné dva roky publikuje už iba na svojej vlastnej webovej stránke.

Kontakt: nn@doucovanie.info

Pridajte sa k nám

Ak sa Vám páči projekt Doučovanie.info a chceli by ste doň prispieť, pridajte sa k nám! S radosťou v našom tíme privítame ďalších dobrovoľníkov, ktorí budú s nadšením prispievať k rozvoju tohto portálu. V prípade záujmu o spoluprácu nás, prosím, kontaktujte. Svoju priazeň nám môžete vyjadriť aj prostredníctvom sociálnych sietí. Lajknite stránku Doučovanie.info na Facebooku a odporučte nás priateľom. Môžete o nás čvirikať aj na Twitteri. 🙂

Prečítajte si viac o možnostiach vzájomnej spolupráce!