To najlepšie na webe Doučovanie.info v roku 2013

Napísal: Tím Doučovanie.info

ilustračné fotoMilí čitatelia a priaznivci webu Doučovanie.info, v prvom roku existencie webu sme pre vás napísali 18 článkov na blog a 23 užitočných ťahákov. Najaktívnejším autorom bol Marián, ale prispeli aj Nikola, Miroslav a Katarína. Prinášame vám prehľad tých najlepších ťahákov a článkov za rok 2013.

Top 5 článkov na blogu

  1. Konverzačné hodiny – kedy a pre koho sú vhodné
  2. Ideálna učebnica – existuje taká? Vytvorme ju spolu!
  3. Načo mi je angličtina?
  4. Ako sa účinne zlepšovať v angličtine
  5. Ako sa pripraviť na pracovný pohovor v angličtine

Top 5 ťahákov

  1. Pády v angličtine
  2. Anglické zámená (Pronouns)
  3. Charakteristika osoby (slohový žáner)
  4. Minulý čas v kocke
  5. PÍŠEME ČITATEĽSKÝ DENNÍK

Sme veľmi radi, že projekt Doučovanie.info si našiel svojich priaznivcov a návštevnosť webu stále rastie. Našou ambíciou je aj naďalej publikovať zaujímavé, podnetné a užitočné články. Viac o našich doterajších výsledkoch a cieľoch do roku 2014 sa dočítate v bilančnom článku.

Máte tipy na zaujímavé články a ťaháky? Napíšte nám alebo pridajte komentár. Môžete nám tiež poslať vlastný článok/ťahák.

Marián Kohn sa výučbe anglického jazyka venuje už skoro osem rokov. Za ten čas mu kurzmi prešli desiatky spokojných klientov. Zaraďte sa medzi nich aj vy a využite konverzácie v angličtine, súkromné hodiny angličtiny v Bratislaveprípravu na pohovor v angličtineprípravu na maturitu z angličtiny, doučovanie angličtiny v Bratislave a kurzy angličtiny vo firmách.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár