O blogu

Napísal: Marián Kohn (súkromné hodiny a doučovanie angličtiny v Bratislave).

Ako som sa dostal k blogovaniu a prečo chcem blogovať?

Odkedy som objavil internet (rok 2002) a to, čo ponúka svojim používateľom, vždy ma fascinovalo čítať blogy iných a prijímať informácie a poznatky od odborníkov v určitej oblasti. Poviete si, veď na to sú knihy. Áno, súhlasím s Vami, ale nakoľko bývam v malej domácnosti, nemám doma priestor na “skladovanie” kníh a budovanie rozsiahlej knižnice a tak si literatúru požičiavam jednak od priateľov a známych, ale aj z knižníc a kupujem len tie knihy, ktoré potrebujem na prácu. V mojom prípade sú to najmä učebnice. 🙂
Najradšej sa však vzdelávam čítaním blogov, najmä tých odborných. Keďže sa už niekoľko rokov živím výučbou a doučovaním anglického jazyka, rozhodol som sa, že sa aj ja formou blogu budem s mojimi čitateľmi deliť o všetko, čo či už priamo alebo nepriamo súvisí s touto prácou.

O čom budem blogovať?

Môžete sa tešiť najmä na články o mojej práci lektora a doučovateľa angličtiny, ale nielen to. Rád by som sa s Vami čitateľmi blogu delil najmä o:

  • problematiku výučby a doučovania ako takého
  • problematiku výučby a doučovania angličtiny
  • anglický jazyk, jeho gramatiku, materiály na jeho výučbu, recenzie učebníc, porovnávanie rôznych metód výučby angličtiny a iné veci s tým súvisiace alebo aj nesúvisiace
  • iné veci z okruhu mojich záujmov
  • všeličo, čo mi napadne alebo s čím sa stretávam vo svojom živote

Vyjadrite sa!

Veľmi rád uvítam Vaše názory, pohľady, postrehy a pripomienky na blog samotný, ako aj projekt Doučovanie.info a všetko, čo s tým súvisí. Svoje reakcie môžete písať do komentárov k jednotlivým článkom, alebo ma kontaktovať e-mailom na adrese: marian.kohn@doucovanie.info. Mazať budem len spam a komentáre, ktoré nesúvisia s témou alebo obsahujú vulgarizmy.

Priestor pre Vás…

Ak sa Vám tento blog páči, môžete aj Vy doň prispieť svojimi doplňujúcimi a podnetnými komentármi, ktoré sú relevantné k téme alebo napísať vlastný zaujímavý článok, či články a podeliť sa o ne s čitateľmi tohto blogu alebo začať písať vlastný blog na tému, ktorá Vás zaujíma.

Na záver

Verím, že tento blog bude zaujímavý a podnetný ako pre učiteľov, lektorov a doučovateľov, tak aj pre žiakov a študentov rôznych typov škôl, samoukov alebo len tak “okoloidúcich” návštevníkov a čitateľov.

Teším sa na Vás. Do blogovania priatelia! 🙂

Chcem sa naučiť po anglicky!

Marián Kohn sa výučbe anglického jazyka venuje už skoro osem rokov. Za ten čas mu kurzmi prešli desiatky spokojných klientov. Zaraďte sa medzi nich aj vy a využite konverzácie v angličtine, súkromné hodiny angličtiny v Bratislaveprípravu na pohovor v angličtineprípravu na maturitu z angličtiny, doučovanie angličtiny v Bratislave a kurzy angličtiny vo firmách.

Prečítajte si tiež

One thought on “O blogu

  1. Pingback: Čo mi dali štyri roky blogovania a čo som sa naučil – Marián Kohn bloguje

Pridaj komentár