Chcete sa presadiť? Odlíšte sa!

Napísal: Marián Kohn (súkromné hodiny angličtiny v Bratislave a cez Skype).

ilustračné fotoTak ako v iných oblastiach aj v doučovaní a vzdelávaní platí, že ak sa chcete presadiť v konkurenčnom boji, musíte sa odlíšiť od ostatných. Keď som sa ja začal venovať doučovaniu a práci lektora angličtiny, inzeroval som na mnohých weboch. Bolo a stále je na nich veľa inzerátov, z ktorých mnohé vyzerajú podobne, ba až uniformne rovnako. Medzičasom pribudli weby, kde sa dá vytvoriť profil s fotografiou a referenciami. Aj tieto weby sa čoskoro začali zapĺňať kopou profilov, z ktorých mnohé vyzerajú tuctovo a nijako sa neodlišujú od ostatných.

Doučovanie.info – odvážny krok smerom k úspechu

V januári som spolu s priateľkou začal budovať web Doučovanie.info. Začali sme písať články na blog, ktoré majú slušnú čítanosť. Ťaháky nám dokonca pochválil prevádzkovateľ konkurenčného webu. A dnes, vďaka vlastnému úspešnému webu, mám väčší ohlas z vlastného ako z cudzích webov. Tento web je mojou on-line vizitkou, ktorá ma propaguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Chcete uspieť? Odlíšte sa aj vy!

Rozmýšľate nad rovnakým krokom, ale neviete ako na to? Netrápte sa! Nemusíte si registrovať vlastnú doménu ani zakladať vlastný web. My vám ponúkame priestor, aby ste sa mohli realizovať a zviditeľniť s relatívne malým úsilím. Vytvorte si svoj profi profil s fotografiou. Aby ste sa odlíšili od ostatných doučovateľov, stačí, ak občas napíšete článok na blog Doučovanie.info alebo ťahák. Skúste sa prezentovať aj touto cestou a odlíšte sa od ostatných.

Ako sa odlíšiť? Čo robiť?

  • píšte články o tom ako sa učiť, ako učiť a doučovať váš predmet, podeľte sa s čitateľmi o svoje skúsenosti
  • napíšte študijné materiály a ťaháky (študijné/učebné pomôcky) z vášho predmetu
  • napíšte vlastnú učebnicu
  • zverejnite referencie od vašich spokojných klientov a žiakov

Výhody spolupráce s webom Doučovanie.info

  • nemusíte si registrovať a platiť vlastnú doménu a webhosting
  • odpadajú vám všetky technické problémy a starosti s prevádzkou webu
  • články píšete a publikujete v pohodlnom a intuitívnom redakčnom systéme WordPress
  • ak vám WordPress nevyhovuje, pošlite nám svoj článok v prílohe e-mailu a my ho zverejníme pod vaším menom a prepojíme odkazom s vašim profilom na tomto alebo inom webe

Oslovila vás táto ponuka? Napíšte nám a prečítajte si aj o ďalších možnostiach spolupráce.

Marián Kohn sa výučbe anglického jazyka venuje už skoro osem rokov. Za ten čas mu kurzmi prešli desiatky spokojných klientov. Zaraďte sa medzi nich aj vy a využite konverzácie v angličtine, súkromné hodiny angličtiny v Bratislaveprípravu na pohovor v angličtineprípravu na maturitu z angličtiny, doučovanie angličtiny v Bratislave a kurzy angličtiny vo firmách.

Prečítajte si tiež/Mohlo by vás zaujímať

Image “Team Leader” by jscreationzs / www.FreeDigitalPhotos.net

One thought on “Chcete sa presadiť? Odlíšte sa!

  1. Pingback: Ako a prečo som sa naučil po anglicky? | Doučovanie.info

Pridaj komentár