Bilancia za rok 2013 a ciele do roku 2014

Napísal: Tím Doučovanie.info

ilustračné fotoChceli by sme sa s vami – našimi čitateľmi podeliť o to, čo sa nám (ne)podarilo dosiahnuť v roku 2013 a v čom by sme sa chceli zlepšiť v prichádzajúcom roku 2014.

Ciele projektu

Od začiatku sme sa vybrali inou cestou ako ostatné weby, ktoré ponúkajú doučovanie, a to, že nebudeme klasický inzertný web preplnený kopou tuctových inzerátov, ale že ponúkneme našim návštevníkom, čitateľom a tiež klientom a žiakom pridanú hodnotu vo forme užitočných „ťahákov“ – učebných materiálov a pomôcok, a tiež zaujímavých a podnetných článkov na blogu. Ďalším významným cieľom bolo, že nebudeme len zbierkou profilov, ako to bolo a je u konkurencie, ale komunitou ľudí, ktorí sa doučovaniu venujú naplno a baví ich to. Do akej miery sa nám to podarilo už zhodnotíte vy sami.

Výsledky za rok 2013 – naše úspechy aj neúspechy

Spočiatku (prvý polrok) plnil stránku obsahom najmä Marián. Ani profilov veľa nebolo. Okrem Mariána a Nikoly si profil v začiatkoch webu zriadila len pani Dvorská zo Zlína a potom dlho-dlho nikto. Nikola napísala prvý ťahák a ten mal úspech a neskôr pridala ďalší, ktorý takisto zožal pochvaly. Obsah pribúdal pomaly. Nemal ho kto písať a peniaze na zaplatenie tímu redaktorov sme nemali. Ešte v januári sme založili aj fanpage na Facebooku a snažili sa zviditeľniť aj touto cestou.

Prelom nastal až cez leto, keď sme mali aj viac času na tvorbu obsahu pre web a aj naše pozície vo vyhľadávačoch sa výrazne zlepšili. Ľudia nás začali registrovať, začali sme byť zaujímaví aj pre iných doučovateľov a profily pribúdali ako huby po daždi.

V septembri dejepisár Miroslav pridal dva historické články na blog a v novembri sa k nám pridala posila – chemikárka Katarína, ktorá web Doučovanie.info obohatila o motivačný článok na blog a tiež užitočné ťaháky. Web sa rozrastá a ideme vpred.

Ciele a očakávania do roku 2014

Do nového roka 2014 vstupujeme v novom šate – upravenej šablóne a s očakávaniami, čo nám nový rok prinesie. Stále hľadáme grafika – dobrovoľníka, ktorý by nám vyrobil logo (viac informácii nájdete v sekcii „spolupráca“). Tešíme sa na nových lektorov, doučovateľov a tiež autorov, ktorí náš/váš web obohatia o ďalší užitočný a zaujímavý obsah pre našich návštevníkov, čitateľov, priaznivcov a klientov.

Všetko dobré do nového roka a veľa úspechov v novom roku 2014 vám všetkým praje tím Doučovanie.info.

Tešíme sa na vaše ohlasy, komentáre a spoluprácu aj v novom roku 2014.

Chcem sa stať dobrovoľníkom a spolupracovať na budovaní webu Doučovanie.info!

Marián Kohn sa výučbe anglického jazyka venuje už skoro osem rokov. Za ten čas mu kurzmi prešli desiatky spokojných klientov. Zaraďte sa medzi nich aj vy a využite konverzácie v angličtine, súkromné hodiny angličtiny v Bratislaveprípravu na pohovor v angličtineprípravu na maturitu z angličtiny, doučovanie angličtiny v Bratislave a kurzy angličtiny vo firmách.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár