Bilancia uplynulého roka 2014 a ciele do nového roka 2015

Napísal: Marián Kohn (zakladateľ a prevádzkovateľ webu Doučovanie.info).

Máme tu opäť nový rok a to je čas bilancovať ten uplynulý a dať si predsavzatia do nového roka 2015. V uplynulom roku sme zaznamenali úspechy aj neúspechy. Úspechy nás motivujú a povzbudzujú a z neúspechov sa chceme poučiť a ísť ďalej.

Úspechy za rok 2014

Medzi úspechy určite patrí zvýšenie priemernej návštevnosti na 7500 mesačne čo robí 250 návštev v priemere denne. Celková návštevnosť v závislosti od sezóny, samozrejme, kolíše.

Po krátkej péenke, spôsobenej zotavovaním sa po operácii som sa pustil do vytvorenia samostatného webu a značky Profilektor.sk. Naďalej však publikujem články a ťaháky na tomto webe.

V roku 2014 sa nám podarilo urobiť zaujímavé rozhovory s ľuďmi, ktorým znalosť jazykov pomohla zmeniť ich životy. Boli to najmä Alexandra, Lukáš a docent Ábel. Tieto motivačné články mali vysokú čítanosť a pozitívne ohlasy na sociálnych sieťach, čo nás povzbudilo, aby sme v publikovaní podobných článkov pokračovali aj v novom roku 2015.

Na konci roka sa nám podarilo nájsť grafika – dobrovoľníka, ktorý sa podujme na tvorbe nového vzhľadu nášho webu. Adam Poperník je študentom elektrotechnickej priemyslovky v Prešove a tento rok bude maturovať. Okrem webdizajnu ho zaujíma aj robotika a iné počítačové disciplíny.

Neúspechy za rok 2014

Okrem spomenutých úspechov sme zaznamenali aj neúspechy. Najviac nás mrzí fakt, že sa nám nepodarilo vytvoriť komunitu doučovateľov, ktorí by mali záujem publikovať na našom webe a budovať si tak viditeľnosť na internete. Okrem mňa príležitostne prispejú Nikola a Katka. Ak by ste vy alebo niekto koho poznáte mali záujem o spoluprácu s naším webom, všetky potrebné informácie nájdete v sekcii „spolupráca“.

Takisto sa nám nepodarilo posunúť sa v tvorbe sľubovanej učebnice. Veríme, že sa nám podarí ju v roku 2015 dokončiť a vydať ako sme si zaumienili. Držte nám palce. 🙂

Ciele do nového roka 2015

  1. pokračovať v našej práci a publikovaní užitočných ťahákov a podnetných článkov
  2. ešte viac spropagovať web a pritiahnuť viac návštevníkov
  3. získať nových spolupracovníkov a autorov pre web
  4. vykonať redizajn, ktorý prispeje k zvýšeniu popularity webu
  5. neustále na sebe pracovať a zlepšovať sa

Chcete sa aj vy stať súčasťou projektu a pomôcť nám ho vylepšiť?

Tu je pár tipov ako na to:

  1. Propagujte a zdieľajte nás medzi svojimi priateľmi a známymi
  2. Dajte nám spätnú väzbu a tipy ako web vylepšiť pre čitateľov a návštevníkov.
  3. Spolupracujme na tom, aby bol tento web každý rok lepší a lepší.

Privítame každý váš postreh a nápad a aj kritiku. Ďakujeme za vašu doterajšiu priazeň, spoluprácu, 127 lajkov na facebooku a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu aj v novom roku 2015.

Marián Kohn sa výučbe anglického jazyka venuje už skoro osem rokov. Za ten čas mu kurzmi prešli desiatky spokojných klientov. Zaraďte sa medzi nich aj vy a využite konverzácie v angličtine, súkromné hodiny angličtiny v Bratislaveprípravu na pohovor v angličtineprípravu na maturitu z angličtiny, doučovanie angličtiny v Bratislave a kurzy angličtiny vo firmách.

Súvisiace články a stránky

Pridaj komentár