Výučba angličtiny online cez Skype

Aj vy môžete hovoriť po anglicky!

Mlčíte, lebo sa bojíte spraviť chyby vo výslovnosti? Už dnes môžete nastúpiť na cestu, ktorá vás privedie k dokonalej angličtine. Nie, nebude to za týždeň, ani za mesiac, ale ak ste ochotný/ochotná pracovať na svojej angličtine, už o pár mesiacov, môžete zbadať výsledky a rozdiel!

Volám sa Marián Kohn. Ako lektor anglického jazyka učím online cez aplikácie Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger a Whatsapp. Mám osemročnú prax v individuálnej výučbe a doučovaní angličtiny cez internet. Do tohto jazyka som sa zamiloval už pred viac ako sedemnástimi rokmi a rád aj vám pomôžem prekonať úskalia, na ktoré narážate, keď sa tento jazyk učíte.

Čo o mne povedali moji žiaci a klienti

S vyučovacími hodinami pána Kohna som veľmi spokojný. Doposiaľ som navštevoval rôzne jazykové školy, či súkromné hodiny, ale s pánom Kohnom som sa naučil toho najviac. Veľmi sa mi páči jeho prístup a otvorenosť počas konverzácií. Ceny za hodiny sú bezkonkurenčné.

Ing. Vladimír G., Cash Manager, IBM

S doučovaním angličtiny od pána Kohna je syn veľmi spokojný, pretože sa zlepšil v komunikácii, upevnil si gramatiku s tým, že doučovanie má nastavené potrebám a vždy je kvalitne pripravený na písomky. Pána Kohna môžem vrelo odporučiť.

JUDr. Anna M., matka žiaka ZŠ

Ponuka pre VIP klientov, teda pre vás

Ukážková hodina (45 minút) ZADARMO!

Zaujala vás ponuka mojich kurzov? Kontaktujte ma!

[bestwebsoft_contact_form]