Hľadáme dobrovoľníkov na spoluprácu

Tu ste: Domov >> Hľadáme dobrovoľníkov na spoluprácu

Doučovanie.info je neziskový projekt, ktorý združuje doučovateľov a lektorov, ktorí majú radi svoj predmet, baví ich učiť a odovzdávať svoje vedomosti iným. Ste ochotní podeliť sa o svoje skúsenosti či know-how aj s ďalšími doučovateľmi a lektormi v komunite? Tak si založte profil lektora, publikujte články a pridajte sa ku komunite okolo webu Doučovanie.info!

Radi by sme rozšírili rady našich dobrovoľníkov o ľudí, ktorí by obohatili náš tím a prispeli tak k rozvoju tohto projektu. Koho hľadáme?

Pretože založenie profilu je bezplatné, prevádzkovateľ webu si
vyhradzuje právo uverejniť iba profily, ktoré spĺňajú nasledovné
podmienky.

 1. Ste aktívny lektor a učenie vás baví.
 2. Profil lektora/lektorky musí obsahovať:
  a) vaše celé meno a priezvisko,
  b) názov predmetu, ktorý vyučujete,
  c) profilovú fotografiu, na ktorej je zreteľne vidieť vašu tvár,
  d) informácie o vás – kto ste, aké máte skúsenosti, čím sa odlišujete od ostatných lektorov.
 3. Chcete sa stať členom komunity Doučovanie.info a prispievať
  článkami na blog alebo ťahákmi z vášho predmetu.

Ak máte záujem stať sa členom komunity a spĺňate podmienky, kontaktujte nás ešte dnes! Nižšie nájdete kontaktný formulár, cez ktorý nám môžete napísať o sebe a tiež o tom, ako môžete prispieť svojim dielom k rozvoju nášho projektu.

Image “Teamwork Concept” by renjith krishnan / www.FreeDigitalPhotos.net

Grafik (webdizajnér)

Ak si kamarát s Adobe Photoshopom, GIMP alebo iným grafickým editorom a rád navrhuješ logá a šablóny pre webové stránky, hľadáme práve Teba.

Kodér (webdeveloper)

Ak si rozumieš s WordPressom, rád kóduješ v HTML/CSS a PHP a ak ťa baví ladiť kód webových stránok, si ten pravý človek do nášho tímu.

Redaktor (autor článkov)

Ak ťa baví písať články a chceš obohatiť našich čitateľov o svoje hodnotné diela, ozvi sa nám. Aj pre Tvoju sebarealizáciu máme priestor. 🙂

Nadšenec pre sociálne siete

Ak ťa baví písať statusy na facebook, budovať komunitu pre fanpage, ak si kamarát s Twitterom alebo Google Plus, aj pre Teba máme prácu. Hľadáme dobrovoľníka, ktorý by nám pomáhal s budovaním on-line reputácie na sociálnych sieťach. Možno si to práve Ty, kto nám s tým bude vedieť pomôcť.

Promotér

Ak ťa nebaví ani jedno z horeuvedeného, ale aj tak by si rád/rada prispela(a) k rozvoju webu Doučovanie.info, aj Teba potrebujeme. Hľadáme človeka, ktorý by hovoril o nás svojim blízkym a známym, lepil naše plagáty po školách a internátoch a prispel k nášmu zviditeľneniu na svojom alebo inom webe.

Čo Ti vieme ponúknuť na oplátku?

Čo Ti nevieme ponúknuť?

Keďže náš projekt je neziskový, nevieme Ti za Tvoju prácu pre nás zaplatiť peniazmi.

Máš iný nápad ako nám pomôcť?

Ak sme na niečo zabudli a Ty máš lepší nápad ako nám pomôcť, kontaktuj nás!

Dajme si kávu a porozprávajme sa!

Ak si sa v niektorej z vyššie uvedených oblastí našiel/našla a chcel(a) by si nám pomôcť s rozvojom projektu Doučovanie.info, napíš nám o sebe a svojich koníčkoch a možnostiach na spolupraca@doucovanie.info. Ak si z Bratislavy a blízkeho okolia, môžeme sa stretnúť osobne pri kofole, či inom nápoji a porozprávať sa o našej potenciálnej spolupráci. Ak nie si z Bratislavy, nevadí – môžeme sa „stretnúť“ virtuálne cez Skype.

Kontaktný formulár

Kontaktovať nás môžeš aj prostredníctvom tohto formulára. Polia označené hviezdičkou je nutné vyplniť.

Páči sa Vám táto stránka? Pošlite ju priateľom!

Motivačné články pre nerozhodných